.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


KERA TERAPIE: INTENZIVNÍ LÉČBA
KERA TERAPIE: INTENZIVNÍ LÉČBA - GARAGNANI - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


2 click

KERA TERAPIE: INTENZIVNÍ LÉČBA
GARAGNANI - Léčba - Péče o vlasy


REGENERACI A VÝŽIVU VLASŮ

koncentrované rostlinné keratin a aktivní ceramid komplex
Konkrétní formulace obsahuje komplexní restrukturalizaci založené na aktivní složky ceramides a sfingolipidů obou lipidy ve formě krystalické lamelární kapaliny. Dokončete nebo léčbu doporučuje dva nebo více kombinované produkty podporuje vlasy rekonstrukce dokončena. Zlepšuje pevnost a odolnost "dávat" měkkost a záře tělo, na "křehké" jemné vlasy ošetřené a dehydrovaný.

KRÁSA VLASOVÝ ŠAMPON
koncentrovaný komplex bylinných keratin
aktivní kontrolu
Konkrétní šampon speciálně konstruované k intenzivní hydratační na vlasovou cibulku a chloupku. Základem pro jeho pečlivé formulaci tam je vysoká koncentrace keratin s aktivní komplex ceramides, které provést smysluplné opatření na restrukturalizaci a výživné. Stejné účinné látky v kombinaci s bílkoviny a esenciální aminokyseliny podporují ochranu vlasů, brání poškození způsobené vnějším vlivům nebo atmosférický chemiky. Neustálé používání této konkrétní kapilární očisty podporuje přirozené omlazení kabiny to dává elasticitu a přirozeně zdravý a zářivý vzhled.
balení: 250 ml láhev.

MASKA KRÁSY
koncentrované rostlinné keratin a aktivní komplex ceramides

Je konkrétní restrukturalizace pro výživné a změkčení. Díky působení keratin a ceramides' komplex hraje intenzivní elasticizing "funkce dává vlasy, větší lesk a přirozený objem hřeben".
balení: 500 ml nádobou.

Related

LAST COLOR - GARAGNANI
KERA TERAPIE : INTENSIVE TREATMENT - GARAGNANI
ŽIVOTNOST ŽÁROVKY - GARAGNANI