.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


FÁZE ZÁKLADNÍ HAIR - GYM
FÁZE ZÁKLADNÍ HAIR - GYM - FAIPA - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


1 click

FÁZE ZÁKLADNÍ HAIR - GYM
FAIPA - Léčba - Péče o vlasy


éterické oleje

proti vypadávání vlasů
Celá produktová řada HAIR - GYM byl speciálně vyvinut a navržen tak, aby proti energicky a efektivní vypadávání vlasů a stimuluje silně posílení a opětovný růst. Line- GYM Srst je vyroben z éterických olejů z eukalyptu a skořicí, silné stimulanty z vlasové pokožky a vlasů, které zvyšují periferní mikrocirkulaci okolo vlasové cibulky, a také mají pozoruhodnou uklidňující. Esenciální oleje jsou spojeny s kreatin monohydrát, známá přírodní aminokyselinu důležitou při obnově buněk a energetického metabolismu. Tato aminokyselina pomáhá oživit vlasy, a to zejména těch, poškození kombinovaného působení vysoušečem vlasů a hřeben. Konečně,plný rozsah podzim je obzvláště bohatý na fyto - komplexní syntetický zemní bohaté na vitamíny, vápník, zinek a Sulfopeptidi, z nichž všichni pomoci na restrukturalizaci a posílení vlasy velmi křehké a poškozené do hloubky, což vlasy odolnější, lesklé a plné tělo.

Předúprava LOTION ADVANCE
Vyvažování pH epidermální prokázáno, že čistí pokožku hlavy a capelli.Elimina přebytečný odpad a nadměrné odlupování. Zvláště bohaté na esenciální oleje, arginin a kyselina glykolová, zklidňuje a disintossicante.Usare před každou léčbou.
balení : žádný plyn stříkací láhev 250ml

HAIR SHAMPOO - energizující
Přírodní čistící a jemné odvozené od cukrů používaných, nejsou agresivní, že vám umožní vyčistit, aniž by byla oslabena již poškozené vlasy.
box : láhve 250 ml a 500 ml

INTENSIVE HAIR LOTION - energizující intenzivní
Krém speciálně navržen pro léčbu šoku velmi efektivní. Mléko jesměs esenciálních olejů z eukalyptu a skořicí k okamžitému a silný osvěžující účinek.
box : 10 ml lahviček v krabici 6 ks

ÚDRŽBA HAIR LOTION - posilující údržba
Lahvička byla formulována na dokončení řádku poskytovat komplexní léčbu, která působí proti vypadávání vlasů.
box : 10 ml lahviček v krabici 12 ks

Related

CITY LIFE hydratační - FAIPA
SAFE PROFESSIONAL POST COLOR - FAIPA
FÁZE ZÁKLADNÍ Detoxikační - FAIPA