.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


CITY LIFE hydratační
CITY LIFE hydratační - FAIPA - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


1 click

CITY LIFE hydratační
FAIPA - Léčba - Péče o vlasy


Argan Oil - proti stárnutí

suché a poškozené vlasy

Povrchově aktivní látky odvozené od cukrů, jsou velmi jemné. Ropné a bílkovinné plodiny Argan jsou odvozeny z eko - přátelský. Arganový olej hluboce hydratuje bojovat volných radikálů díky anti- stárnutí. Arganový olej přítomné v produktech je obzvláště bohatý na vitamíny a polynenasycených mastných kyselin, jako známého Omega - 6, které majíanti- aging a výživné jak na pokožku hlavy a vlasy, takže je hedvábně jemnou a hydratovanou.

Hydratační šampon - šampon hydratační
Formulován speciálně pro suché vlasy a chemicky ošetřené. Extrakt diArgan, kromě zajištění anti- aging efektem, krmí fi Ber kapiláry, čímž ilgiusto míru hydratace pro suché vlasy, zanechává ji měkkou, pružné a lesklé.
balení :. láhve 250 a 1000 ml

hydratační krém - hydratační krém
Kombinace jeho zvláčňující a arganový olej, je to nezbytné v prevenci stárnutí, hydratační deicapelli v extrémně vyprahlé a restrukturalizace vlasy chemicky gravementedanneggiati.
box :. kanystr trubice 250 a 1000 ml

INSTANT restrukturalizace OPRAVY instant - bez oplachování
Příspěvek z ušlechtilých látek, jako jsou arganového výtažku, vitamín B6, pantothenát vápenatý a mořského kolagenu, jevýrobek vhodný zejména pro suché, upravené nebo jinak namáhány chemikálie, kartáče a vysoušečem vlasů. Poskytuje ochranu, pružnost a hebkost.

box :. žádný plyn spreji 150 ml

SERUM - sérum hydratační krém - bez oplachování
Fluid krása ideální pro poškozené vlasy, zdůraznil a podrobí se qualicolorazioni procedury, trvalé ondulaci, bělení a stiraggi. Akce arganový olej obnovuje pružnost, objem, měkkost v kombinaci s bezkonkurenční lesk.
box :. žádný plyn spreji 100 ml

sublimuje SERUM - bez oplachování
opravy sérum výtažek z arganového a sójové bílkoviny

Jekrémová kapalina, vysoce koncentrované, zejména pro aplikaci na vlasy poškozené, suché a vyprahlé. Kombinovaný účinek extraktu Arganový olej a sójové bílkoviny, restrukturalizuje hluboko do vlasu a chrání ji před škodlivými účinky volných radikálů.
box : 80 ml tube .

Related

SAFE PROFESSIONAL POST COLOR - FAIPA
FÁZE ZÁKLADNÍ Detoxikační - FAIPA
FÁZE ZÁKLADNÍ HAIR - GYM - FAIPA