.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


ŽIVOTNÍ CYKLUS
ŽIVOTNÍ CYKLUS - EUGENE PERMA - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


1 click

ŽIVOTNÍ CYKLUS
EUGENE PERMA - Léčba - Péče o vlasy


ŽIVOTNÍ CYKLUS
Dokonalé spojenectví mezi vědou a přírodou ve službách krásy vlasů.
Rysy:
• upřednostňuje přírodní složky při zachování kosmetický efekt;
• Nepoužívejte žádné suroviny živočišného původu;
• je bez parabenů;
• je dermatologicky testován.
Každý segment čáry obsahuje přírodní aktivní složky spojené s aktivní složkou tecnologico , vytvořil
Eugene Perma laboratoře v Paříži.

DVOUFÁZOVÉ LISSANT TERMOPROTETTIVO
rovnání ošetření nejlepší prodejce životní cyklus

Aktivní složkou přirozené linie je Rosa Gallica je známý pro jeho změkčení , která se extrahuje z bio růží. Aktivní složkou tecnologico je Lustreplex , který dělá vlasy lesklé, usnadňuje skládání a proti vlhkosti a proti kadeřím.
Výsledky hledání: chrání vlákna během narovnávání. Usnadňuje použití stopy při sušení. Redukuje zacuchání. Chrání před agrese a vlasy BaByliss fén.
balení: láhev s rozprašovačem 150 ml.

ORGANICKÝ olivový olej s červenými ibišky
tenké a normální vlasy

Největší inspirace z cyklu Vital je reprezentována multi-akce , vytvořil fúze tekutiny s vlasy olejem. Ecocert certifikovaný bio olej se extrahuje v Indonésii pádem tropická rostlina je Moluccana je bohatý na vitamín e. sušené ropy z jedinečný smyslový profil: non mastné , proniká rychle, má měkký povrch, na vlasy a nelepivé. Olej odvozené z výrobního řetězce, který je ekologicky zodpovědné , zahrnující místní komunity. Olej obsahuje také červené ibišek květ, který má antioxidační vlastnosti zklidňující a hydratační vlastnosti a zlepšuje pružnost hebkost a lesk vlasů. Vitamín P uvnitř hraje silné kapilární ochranné opatření je reagovat na potřeby normální na jemné vlasy. Konečně, Omega 3 esenciální mastné kyseliny nejsou shrnuty naše tělo , které pomáhají udržet vlhkost vlasů a ochranu proti účinkům stárnutí je způsobeno jejich regenerační vlastnosti.
Výsledky hledání: regeneruje a opraví vlasového vlákna. Zjemňuje a hydratuje a pomáhá sušení a styling. Posiluje. Poskytuje lesk na vlasy. Chrání vlasy před UV a UVB a vnější agresí způsobené teplem z desek a vysoušečem vlasů.
balení: láhev s rozprašovačem 150 ml.