elenco Aziende - HOME PAGE -

STEM - C
< EMMEDICIOTTO BACK

Léčba - Péče o vlasy - EMMEDICIOTTO


STEM - C
adjuvantní léčba
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt vidět Visits: 93541 časy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

STEM - C
adjuvantní léčba

založené na aktivní rostlinné kmenové buňky hroznový

STEM - C šampon
STEM - C Fall šampon čistí vlasy a vlasovou pokožku. Je založen na aktivních rostlinných kmenových buněk, Růžová, která chrání pokožku před podrážděním, často přítomen v průběhu podzimu.
způsob použití : Použít šampon na mokré vlasy, jemně emulgovat, opláchněte a opakujte, takže jej po dobu 5 minut. Poté, dobře opláchněte a aplikujte krém předchozí STEM -C. Pokračujte zaschnout.
balení :. 250 ml tuba

STEM - C lahvička
Lahvička FALL STEM - C využívá technologie aktivních rostlin kmenových buněk hrozny, které působí na volné radikály tím, že darujekapilární žárovka zdravější a mladší.
Obsah Follucusan působí přímo na vlasové cibulky, což je častější, a pevně tak, aby se mikrocirkulace krve injekce správné výživy na vlasové cibulky. To je to, co se stane s použitím lahvičku STEM - C, což je důvod, proč je důležité dodržovat doporučené podmínky použití od Emmediciotto získat vynikající výsledky s kratším čase. Zároveň však musíme dodržovat pravidla těla : brát vitamíny, kdytělo potřebuje je důležité. Postupujte podle denní léčbu pro určitou dobu. Tento vzorec funguje dobře na těle a má vynikající výsledky za vlasy, což je důvod, proč laboratoře Emmediciotto doporučujeme sledovat systém aplikace pro rychlé a efektivní výsledky během i na podzim a v preventivní fázi, ve fázi posilující vlasové pokožky.
způsob použití : Po umytí vlasů s STEM - C proti vypadávání vlasů šampon, použije ampule STEM - C, oddělující vlasy s prsty a aplikovat je přímo v kořenovém adresáři. Mírný tlak prsty v kruhovém způsobem na hlavě, tak, aby se provedení shiatsu masáž. Tipy :
1) V případě značného vlasů je vhodné použít každý den asiměsíc.
2), aby se zabránilo vypadávání vlasů je doporučeno použít alespoň 3 kráttýdně.
3 °) pro unavené vlasy, tenké a křehké, doporučujeme použít alespoň 2 krát týdně po dlouhou dobu (skvělé pro posilující vlasy a vlasovou pokožku).
balení :. Injekční lahvička 10 ml, balení 8 ks


firem

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy