.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


13 LINE LÉČENÍ EMMEDICIOTTO
13 LINE LÉČENÍ EMMEDICIOTTO - EMMEDICIOTTO - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


3 click

13 LINE LÉČENÍ EMMEDICIOTTO
EMMEDICIOTTO - Léčba - Péče o vlasy


vysoce kosmetické ošetření sloužící k obnovení zdraví vlasu, velmi efektivní pro ty, kteří zdůraznili faktory životního prostředí, to je také ideální po letních měsících, kdy je slunce a slaný vzduch se zvadlý a oslabenou strukturu vlasů. S absolutní novinku : Fall lahvička léčebné a preventivní šampon sprej může spadnout do plynu bez, inovativní doručovací systém, patentovaný s mimořádným úspěchem, který umožňuje zjednodušit způsob použití :velmi jednoduché gesto, aby bylo blíže potřeby kadeřníky a jejich klienty, a zároveň šetrné k životnímu prostředí.

13 ČIŠTĚNÍ ANTI - HAIR LOSS LOTION
Čistící krém s výtažky z rostlin, které obsahují růstový faktor pro stimulaci kapiláry. To zlepšuje estetickou kvalitu vlasů a vlasové pokožky, je jemně čistí a posiluje vlasový folikul. Obzvláště vhodný pro mastnou vlasovou pokožku, seboroická a nečistý.
jak ji používat : po mokrém sprej na vlasy pro 13 krát 13 OČISTY ANTI - HAIR LOSS LOTION přímo na vlasy a masáže důkladně. Opláchněte a opakujte na druhou žádost. Nechte působit asi třináct minut a opláchněte.
box : 125 ml láhev.

13 Energizující ANTI - HAIR LOSS LOTION
Koncentrovaný léčba krém pro ošetření vlasů ztráty, založený na bázi rostlinných výtažků, obsahuje růstový faktor ?, který stimuluje aktivitu kapiláry. Provitamin B5 a vitamin E anti-aging, oddaluje proces ztráty a zlepšit celkové zdraví vlasů. Sprej na 13 bodů a masáž s péčí.
jak používat : Po mytí vlasů s proti vypadávání vlasů 13 pleťovou vodou, naneste 13 Energizující ANTI - HAIR LOSS vodička, oddělování vlasů prsty a sprej 13 krát přímo v kořenovém adresáři, aby k mírnému tlak prsty v kruhovém způsobem na hlavě, aby se provést shiatsu masáž. Návrhy : 1. v případě značného vlasů je vhodné použít každý den asiměsíc. 2 °, aby se zabránilo vypadávání vlasů doporučujeme aplikaci alespoň 3 krát týdně. 3 ° pro unavené vlasy, tenké a křehké Doporučujeme aplikovat alespoň dvakráttýdně po dlouhou dobu.
box : 75 ml láhev .

Related

SUN CARE - EMMEDICIOTTO
STEM - C - EMMEDICIOTTO
Speciální ošetření - EMMEDICIOTTO