.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


Barvené vlasy a smlouvami - COPPER - SILICON
Barvené vlasy a smlouvami - COPPER - SILICON - BAREX - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


1 click

Barvené vlasy a smlouvami - COPPER - SILICON
BAREX - Léčba - Péče o vlasy


CAPELLI colorati E TRATTATI - SILICIO - RAME

křemík a měď podporovat v rámci života a živost barev, zároveň ji chrání před vnějšími agresí.
Barex vyvinula řadu formulací založených na inovativní partnerství mezi křemíku a mědi, zvyšuje přirozenou schopnost odolávat vysokým teplotám a absorbovat světlo a to jak keratinizing a ochranné působenídruhé. Vzorec křemík + měď zvyšuje jas barev jak přírodních a umělých, bránit vlasy jemně z tepla.

SHAMPOO ANTI
Šampon antigiallo na křemíku + měď. Synergie aktivních silanolu a stopových prvků mědi (Cu), obnoví lesk na matné pruhy a oživuje odrazy blondýnka popela nebo šedé vlasy. To neutralizuje některé žlutá na bílé a šedé vlasy, snižuje nadměrné žluté nebo měď vlasy, světlá blond, odbarvené nebo zvýrazněný vlasy. Filtry s U.V.

SHAMPOO SALVACOLORE
Vzorec pro křemík + měď, ideální pro barvené vlasy, bělené, léčit. Silanolový aktivní, v kombinaci s stopových prvků mědi (Cu), odhaluje lesk a lesk barvy a zároveň ji chrání před vyblednutím a prodlužuje živost reflexů. Anti - oxidant vliv na barvu připojí ochranný, regenerační detangling a činívlasy měkčí.

BALM SALVACOLORE
Vzorec pro křemík + mědi je ideální pro vlasy barvené, odbarvené a léčit. Silanolový aktivní ve spolupráci s stopových prvků mědi (Cu), působí na integritu pokožky s posilující akci, která pomáhá chránit pístnici. Hydratační látky a kyselé pH s jejich zklidňující účinek na cuticular váhy, aby se vlasy snadno rozčesávají, udržet dlouhou barvu.
box : 350 ml dávkovač

SPRAY SALVACOLORE - pre - a post- barvení
Kondicionér bez oplachování, aby tělo, objem a lesk pro vaše vlasy barvené a odbarvené. Křemík funkcionalizovaná s Meadowfoam olej dělá vlasy bez vážení dolů nebo pomazat je jasné. Nastříká na suché vlasy před použitím barvu, pomáhá pokožku dodržovat zajistit lepší účinnost. Aplikovat po barvení nese prodloužený hydratační akci, která prohlubuje barvu.
box : žádný plyn spreji 125ml

Related

AETO : BAMBOO Přírodní péče o vlasy - BAREX
HAIR Crespi - SILICON - HOŘČÍK - BAREX
FINE HAIR - SILICON - ZINC - BAREX
JOC CARE - BAREX
JOC PÉČE : vlasy Lupy - BAREX
JOC PÉČE : Srst a rebelů kudrnaté - BAREX
JOC CARE mastné vlasy - BAREX
Jochem'S LOTION - BAREX
Křemík HAIR LÉČBA - BAREX
OLIOSETA - BAREX
Křemík HAIR LÉČBA - BAREX