.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


B.TOXKARE LIFTING SYSTEM
B.TOXKARE LIFTING SYSTEM - ALTER EGO ITALY - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


4 click

B.TOXKARE LIFTING SYSTEM
ALTER EGO ITALY - Léčba - Péče o vlasy


B.TOXKARE LIFTING SYSTEM

Profesionální ošetření s mimořádnou výplní a anti - Et že, díky synergii aktivní generace zajišťuje efektivní zásah a rychlé a, okamžité výsledky a zároveň minimalizuje nedokonalosti vlasy. Vlasy jsou více konkretizovat a pokožku kompaktní a, díky, kyselina hyaluronová a, Keratin, a kolagen, které dávají na vlasy textury elasticitu a lesk.

Prepping SHAMPOO
Šampon přípravce, která čistí hluboko a odstranění nečistot a nadměrné styling. L rsquo, účinnost formulace připravuje vlasy k lepšímu vstřebávání léčby a, umožňujících odstranění Serum B.TOXKARE proniknout do všech, interiér vlasů, dostat maximum a rsquo,. plumping akci

Obsah balení: 750 ml láhev pro profesionální a 300 ml láhev dalšího prodeje
.
LIFTING SERUM
Zvláštní zacházení efekt botox -, plnění a plumping. Regeneruje a posiluje vlasy od s vnitřní obnovu a rsquo, pružnost a,, vitalita a,, měkkost a lesk vlasů mladé a zdravé. Hydratační a hlazení, kyselina hyaluronová transformuje vlasové vlákno, zatímcokolagen a keratin povýšit l, pružnost a a corposit plnému vlasy, Bright, měkká a hydratovaná.
způsob, jak d, využití : pomocí, speciální dávkovací stříkačka a, trvat 10 ml média do krátké vlasy a, 20 ml pro středně dlouhé vlasy. Použít délek po úsecích a, masírovat vlasy pro usnadnění distribuce a penetrace produktu a venkovní prostory, uvnitř vlákna. Nechat po dobu 15 minut pod zdrojem tepla (bez přilby) nebo alternativně plastovou krytkou. Na konci uzávěru a, bez oplachování a, Contouring Cream B.TOXKARE použít jako režiséra d. použití
Package :. láhev 10 x 20 ml

CONTOURING CREAM
Cream tmel, který dokončí léčbu B.TOXKARE, dokonale uzavření kutikuly a udržet aktivní po, vnitřní vlákna. L rsquo, vysoký obsah kyseliny hyaluronové a, kolagen a keratin hydratuje a vyživuje hluboké a agrave,.

způsob, jak d, využití : po dobu expozice Lifting Serum B.TOXKARE, odstoupit s, špachtli částku požadovaný smetany a aplikovat přípravek pro všechny délky a, rovnoměrné rozprostření. Nechte působit 10 minut a, poté opláchněte.

Obsah balení: 500 ml láhev pro profesionální a 200 ml lahve od dalšího prodeje .

Related

sphérique PRO - ALTER EGO ITALY
BOTANIKARE DAY TERAPIE - ALTER EGO ITALY
ALTEREGO LEŠTÍCÍ KRÉMY - ALTER EGO ITALY