.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


Dřeň z bambusu
Dřeň z bambusu - ALFAPARF - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


2 click

Dřeň z bambusu
ALFAPARF - Léčba - Péče o vlasy


MIDOLLO DI BAMBOO

rekonstrukce léčba pro poškozené vlasy, poškozené a oslabené
Léčba může opravit poškození vnitřní struktury vlasu, obnovit soudržnost mezi kutikuly a kortexu a obnovit integritu povrchu.

RESTRUKTURALIZACE SHAMPOO
Efektivní čištění obohacené drahými přísadami rimineralizzati usnadnit proces restrukturalizace vlasového vlákna.
Láhve na 250 a 1000 ml.

NABÍJENÍ masky
Restrukturalizace léčbu opravit a posílit poškozené vlasy, poškozené a oslabené. Bio - regenerační účinek bambusové dřeně podporuje regeneraci globální struktury. Tube 250 ml a 1000 ml sklenice.

PRODLOUŽENÍ LOTION
Léčba po jedné dávce bez oplachování opravit a posílitvlasy křehké, velmi poškozené a oslabené. Bohatý koktejl s řízeným uvolňováním stopových prvků. Používá se postupně vám umožňuje najít 100% zdraví a krásu přírodních vlasů. Lahvičky 13 ml v krabičce 6 ks.

DAILY OPRAVY
Bez oplachování sprej ošetření extrémně poškozené a lámavé vlasy. Restrukturalizace okamžitě k dokončení procesu obnovy utěsněním pokožku a poskytuje účinnou ochrannou bariéru. Kosmetické prostředky poskytují vynikající detangling, hydrataci a lesk. 125 ml láhev.

poleptání SERUM
Profesionální ošetření pro hloubkové rekonstrukci extrémně poškozené a oslabené vlasy. Thermo - aktivní formulace opravit nejhlubší škody, obnovovat vnitřní materiál vlasy. Lahvičky 13 ml v krabičce 6 ks.

PRO KONCENTRÁT
Léčba zaměřená šok na celkovou rekonstrukcí jednoduchosti, která poškozené a oslabené vlasy. Znovu vnitřní záležitost obnovuje sílu vlasů, vitalitu a pružnost. Pot 500 gr.

Related

Thermae SPA - ALFAPARF
NUTRISEDUCTION - ALFAPARF
Lněného semínka DIAMOND - ALFAPARF
ACTIVE HAIR POWER - ALFAPARF
Lněného semínka DIAMOND CARE - ALFAPARF
PÉČE O POKOŽKU LNĚNÉ SEMÍNKO - ALFAPARF

PÉČE O POKOŽKU LNĚNÉ SEMÍNKO
ALFAPARF

Alfaparf s první Lnu skalp péče věnována zlepšování a léčba kůže díky působení přírodních účinných látek je různé problémy s lupy a antisebo produkty....

Alfaparf s první Lnu skalp péče věnována zlepšování a léčba kůže díky působení přírodních účinných látek je různé problémy s lupy a antisebo produkty....
KITA MYMINIS BLOND MILOVNÍCI - ALFAPARF