.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


první Doctor
první Doctor - NOVISOFT - Kadeřnické doplňky

Rate this product:


0 click

první Doctor
NOVISOFT - Kadeřnické doplňky


První software pro lékařské a zdravotní profesionály

Určeno pro lékařské a zdravotnické profesionály
První doktor jesoftware určený pro řízení zdravotních středisek a studoval činnosti zdravotnických pracovníků. Díky své jednoduché řízení jste schopni řídit cyklus činností souvisejících s pacientem a všem požadavkům práce a řízení studia.
První doktor lékaři umožňuje perfektní organizaci svého času, díky péči o pacienty / klienty, komplexní a integrovaný do centralizovaného plánování schůzek, všechno je vždy vidět na obrazovce, a nastavit nebo změnit schůzku jehračka.
Pro každou registru pacienta / klienta můžete připojit a odkazovat na jakýkoli typ dokumentu (word, pdf, atd.) a obrázky.

První Lékař samozřejmě může být instalován v síti, a tak mohou být použity současně z různých míst (lékaři, tajemník, atd.)., můžete spravovat neomezený počet lékařů, každý s jeho postupné číslování daňové doklady. První doktor také integruje všechny specifické funkce pro posílání textových zpráv nebo e-mailů, aby pacientům / klientům připomínat událost nebo jakýkoli jiný typ výstrahy.

Related

První Beauty & Wellness - NOVISOFT
První POS / maloobchod - NOVISOFT

První POS / maloobchod
NOVISOFT

Určeno pro obchody a řemeslníky První POS jeproblém software a potvrzení příjmu, řízení skladů a první známý případ, který je ideální pro malé a střední p...

Určeno pro obchody a řemeslníky První POS jeproblém software a potvrzení příjmu, řízení skladů a první známý případ, který je ideální pro malé a střední podniky jsou řemeslníků a obchodníků. ...
PRVNÍ VLASY - NOVISOFT