.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


FLY X2
FLY X2 - BABYLISS PRO - Kadeřnické doplňky

Rate this product:


1 click

FLY X2
BABYLISS PRO - Kadeřnické doplňky


profesionální zastřihovač

FLY X2 je inspirován kvality a výkonnosti Ferrari, stejně jako technologické dokonalosti BaBylissPRO. Tento luxusní profesionální zastřihovač je vybaven technologií motoru MaxLife PRO výjimečný výkon a ultra - rychlý systém s exkluzivním střihu. Motory jsou vybaveny tradičním uhlím, jehož opotřebení kontaktů skončí vliv na životnost spotřebiče. Jakmile uhlí spotřebováno,motor přestane pracovat. BaBylissPRO ™ odstranila uhlíky a nahradil je 4 velmi silnými magnety ze vzácných zemin. Tento technologický pokrok umožňuje navrhovat motory lehčí a odolnější (až 10.000 hodin). PRO motory MaxLife jsou mnohem lehčí než standardní motory a jsou vybaveny 2 kuličkovými ložisky, které výrazně snižují úroveň vibrací.

Čepel

X - Grip jepevný nůž s titanovou povrchovou úpravou, pohyblivým nožem oceli s vysokým obsahem uhlíku, který nabízí účinnost řezání dvakrát větší od prvního kroku, mezním kmitočtem 6300 pohybů za minutu čepelí.

FLY X2 nabízí 32 možných kombinací řezání výšek.

baterie Lithium - Polymer s vysokou kapacitou umožňujemotoru pracovat s vyšší konstantní vysoký výkon a točivý moment, což zajišťuje maximální výkon, také zaručuje výjimečnou autonomii 3 hodin provozu (bez připojení do sítě a bez dobíjení), získaný s počáteční čas ultrarychlé nabití 3 hodiny

FLY X2 zaručuje úspory, pohodlí, lehkost a ergonomii.

Related

CLIPPER PROFESSIONAL - FX672E - BABYLISS PRO
FLIP'N Trimm - FX37E - BABYLISS PRO
PROFESIONÁLNÍ KERAMICKÉ VÁLCE - BABYLISS PRO