.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


Šmahem - styling a dokončovací práce
Šmahem - styling a dokončovací práce - ALTER EGO ITALY - Gel a úprava vlasů

Rate this product:


0 click

Šmahem - styling a dokončovací práce
ALTER EGO ITALY - Gel a úprava vlasů


Ukvapený TOO - styling & úpravy

TOO ukvapený
LESK & SLEEK
pro lesklý a okouzlující

Základě Phytosleek ® biopolymerů a konopí. Akce trojmocný anti- frizz, vyhlazení a regulace Phytosleek ® je vzhledem k synergii inteligentních polymerů a kationtové proteiny sóji, které mají výživný účinek a natáčení kolem vlasového vlákna. Anti- frizz je účinný i v podmínkách s vysokou vlhkostí. Phytosleek ® přináší vitalitu, hladký a také upravuje, že zařízení těžší. Konopí (Cannabis sativa seed oil), je považován za jeden z nejvíce výživných olejů a kompletní zdroj bílkovin. Obsahuje 20 aminokyselin včetně 9 esenciálních aminokyselin. Bohaté na vitamíny A, B1, B2, B3, B6, C, D, a E, obsahuje vysoké procento esenciálních mastných kyselin, bohaté na Omega -6 a Omega - 3. Jeho hydratační a klimatizační vlastnosti, aby vlasy pružnější a snadněji se rozčesávají. Každá produktová řada LESK a elegantní světla, chrání a zdokonaluje styl, pomáhá zachovat přirozený pocit z vlasů. Patří do řady GLOSS & SLEEK :
• Shimmer ESSENCE
Spray leštění a změkčení, ultra - lehký, nemastný, takže vlasy lesklé, měkké a voňavé. Tvořící film chrání před vlhkostí a smogu. Spray ze vzdálenosti asi 30 cm na konci stylu a po lakování.
box : ve ​​spreji 150 ml

zahušťování a volumising
formy a architektonické objemy

Základě Purisilk curl sochař a konopí. Perfektní rovnováha mezi kontrolou a zajištění ježka je vzhledem k bohaté botanické komplexu a technologie. Skládá se z přírodních činitelů kationtové proteiny z Moringa a fixační polymer, poskytuje sílu a strukturu kudrnaté. Purisilk dává objem a definuje pohyb, takže vlasy tónovaný a vláčnou. Každý výrobek chrání, a zdokonaluje model stylu, mění strukturu vlasů a pomáhá zachovat přirozené dotek jemné vlasy, které potřebují těla a kudrnaté vlasy, které potřebují trojrozměrný efekt. Zahušťování a volumising patří do řady :
• PRIMER VOLUME
Zvětšujících objem pro jemné vlasy, objem účinností od kořenů bez vážení dolů. U dlouhých vlasů, efekt primery vytváří perfektní základ, na kterém bylo možné aplikovat jiné styl, zvyšuje trvání a účinek na vlasy.
Kontejner :. 150 ml sprej
• VOLUXIOUS Hairspray
Volumizing sprej na vlasy rychleschnoucí, snadno odstranit pomocí jednoduchého kartáčování. Vedení světla, poskytuje maximální lesk bez zatížení ji.
box : ve ​​spreji 150 ml

CREATE & texturise
houževnatý a vyřezával vlasy

O konopí (Cannabis sativa SEED OIL) na bázi považován za jeden z nejvíce výživných olejů a kompletní zdroj bílkovin. Obsahuje 20 aminokyselin včetně 9 esenciálních aminokyselin. Bohaté na vitamíny A, B1, B2, B3, B6, C, D, a E, obsahuje vysoké procento esenciálních mastných kyselin, bohaté na Omega -6 a Omega - 3. Hydratační a vlastnosti, klimatizace, které činí vlasy pružnější a snadněji se rozčesávají. Každý výrobek chrání, model modeluje a zdokonaluje styl, soustružení každý pramen v kreativních řešení. CREATE & texturise patří do řady :
• Ocean Mist
Minerály a mořské řasy tvarování sprej pláž efekt na bázi extraktu Havaj pro vzhled s jemnými vlnami, sexy a lehce rozcuchané.
box : ve ​​spreji 150 ml