elenco Aziende - HOME PAGE -

ALAMANDA
< CPM BACK

Estetika - CPM


ALAMANDA
Brazilská depilace
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt vidět Visits: 29737 časy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
ALAMANDA
Brazilská depilace

PŘÍRODNÍ VÝBĚR
Desetiletí zkušeností epilatorie vysoce kvalitní vosk výrobce konstantní a pokračující závazek k výzkumu a vývoje vytvořila skutečný a jedinečné brazilský voskování ALAMANDA: přírodní je vhodný pro všechny kožní typy "od protržení měkké a dokonalé" nízké tepelné dopad na kůže a téměř bezbolestné. Měkčené PVC bez parabenu 'Martin' ' alergeny a těžkých kovů.

PRYSKYŘICE
100 % přírodní "z borovic Brazílie' jsou rafinované s velmi specifickým procesům esterifikace a dát vosk vysokým součinitelem adheze ke stopce vlasy, které je začleněno bez lpění na kůži. Výsledkem je přesný a téměř bezbolestné epilace i v případě krátkých vlasů a houževnatý. Zde je důkaz také, že konstanta využívání tohoto vosku oslabuje růst vlasů ' sníží průměr a prodloužit dobu mezi epilaci.

VČELÍ VOSK
Vynikající pomoc přímo z přírody. Včelí vosk dává přirozeně vosk pružnosti potřebné pro zajištění hladkého a sametově chytnout, takže je vhodné zejména v případě citlivé pleti s snížení bolesti práh. Speciální textury je produkt vhodný pro epilaci celého těla a zejména vhodný pro intimní oblasti umění a epil voskování pro muže.

EXTRAKT MUČENKY
Drahocenný extrakt získaný z plodů Brazílie je vždy používán domorodci Amazonky o jeho kvalitách a léčivé vlastnosti. Jsou známé je "jeho významné antioxidační vlastnosti ochranných a ricostituienti DermIS pobuřující". Vitamíny A 'B' c 'a' Omega 6 beta-karotenu a minerálních látek, z nichž "bioflavonoidů je obzvlášť bohatý" pomáhá také normální obnovení ochranné bariéry kůže ve stresu.

VOSKOVÁNÍ
Depilační ošetření produkt, vhodný pro všechny typy pleti od protržení měkké a nízkou tepelnou dopad na chirurgické kůže a téměř bezbolestný. Doporučujeme pak pro mladé ženy ' pro jemné části a voskování pro muže.
balení: 400 ml nádobou a disky z 1000 g.

HEBOUČKÝ PUDR pre vosk
Zvláčňuje pokožku tím, že připravuje na epilaci ' absorbuje zbytkovou vlhkost vlasy vosk adheze prosazování stonek a ne na kůži. Vytváří ochrannou bariéru třeba vyhnout zarudnutí a podráždění a hraje na uklidňující ' uzdravení a vyvažování kůže, chrání proti vnějším patogenů. Zanechává pleť hebká a Sametová kůže chráněné.
balení: láhev 200 g.

UKLIDŇUJÍCÍ olej mučenka ropy tonikum zaúčtovat vosk
Známý pro svou neuvěřitelnou antioxidační ochranný a "regenerační" protizánětlivé vlastnosti, dermis. Bohaté na vitamíny A 'B' c 'a' Omega 6 beta-karotenu a minerálních látek pomáhá bioflavonoidy zotavení 'normální' kůže pod stresem a jeho ochranné bariéry. Mandlový olej a další příjem vitaminů a minerálních látek, které ji zejména výživný a zvláčňující ' uklidňující "pružnost" je schopna obnovit pevnost a pružnost i v obzvláště suchých a suché. Působí jako normalizace a regenerační idrolipico DermIS a epidermis představuje důležitý příspěvek k zachování vitamin a minerální režíroval mladistvé pleti, takže "kompaktní" hedvábnou a příjemně vonící.
balení: 500 ml láhev.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy