.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


YO COLOR SYSTEM : Nayo
YO COLOR SYSTEM : Nayo - KEMON - Barvy na vlasy

Rate this product:


9 click

YO COLOR SYSTEM : Nayo
KEMON - Barvy na vlasy


YO COLOR SYSTEM : Nayo

YO COLOR SYSTEM jezbarvení integrovaný systém, věnovaný péči a blaho barvené vlasy. Trilogie exkluzivních produktů určených jednat synergicky, poskytují vlasům kosmetické ošetření zaměřené na různých základních potřeb, délkách a barevných tipy, výsledky za mimořádně intenzivní, jasnější a odolnější.
Extrakt z jogurtu, přítomné ve všech barvách systému se stará o vytváření ochranu vlasů, pohodu a vitalitu. Vzorce, non - amoniak, PPD, bránit zdravívlasy respektovat její strukturu. Přírodní ingredience dát extrémní pozor na barvu léčby..

Nayo
Jedná se o trvalé zbarvení jogurtu s jemnou prádlo a organického měsíčku. Reaguje na specifické potřeby těch, kteří chtějí odlehčit své přirozené vlasy nebo pokrytí šedé vlasy stylových odstínech, což hlubokou výživu současně s maximální jemností.
Odstíny 76 barevných odstínů pro pokrytí výsledek, bohaté a živé.
Balení: 50 ml tuba .

Related

Nayo - KEMON
VÝKON HD - KEMON
CRAMER COLOR - KEMON
CRAMER BARVA 1965 - KEMON
JO, BARVA - KEMON

JO, BARVA
KEMON

Barvicí systém s delikátní vzorce, žádný amoniak a žádné PPD. Umožňuje obarvení chloupků a založit s ultra jemným vzorcem. odstíny: 84 odstínů mixable barvy a d...

Barvicí systém s delikátní vzorce, žádný amoniak a žádné PPD. Umožňuje obarvení chloupků a založit s ultra jemným vzorcem. odstíny: 84 odstínů mixable barvy a dělí na 18 série barvy. balení: 50 ml zkumavky....