elenco Aziende - HOME PAGE -

SYNERGIE BARVA
< ECHOSLINE BACK

Barvy na vlasy - ECHOSLINE


SYNERGIE BARVA
profesionální permanentní barvu v krému amoniak a PPD
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt vidět Visits: 106223 časy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

SYNERGIE BARVA
profesionální permanentní barvu v krému amoniak a PPD

Rituál krásy Seliàr představuje unikátní a hodnotné synergie profesionální permanentní barva: cream barva bez amoniaku a bez obohacen o speciální přírodní Synergy Paraphenylenediamine 'keratin"arganový olej a lněný a bílkovin Hedvábná stezka.
Speciální složení umožňuje efektivnější dodání synergie synergické barvy mikro molekuly barviva pro dokonalé a rovnoměrné krytí bílých vlasů. Vysoká koncentrace přírodních aktivních látek cenných látek a ochranné klimatizace dosáhnout restrukturalizace je mimořádně intenzivní barvy a trvanlivé je chovat s úctou a péči o vlasy a vlasovou pokožku skalp. Chcete-li zajistit maximální výkon služby barvy bez amoniaku "synergie barva by měla smíchat s speciální krém AKTIVÁTOR aktivátor Seliàr Cream synergické součinnosti.
odstíny: synergie barva je k dispozici v 63 odstínů rozdělen na 13 series (přírodní "Popel" béžová "PURPLE" mědi "Zlatá" mahagonový "ROSSI" RAJ "EXTRA" DOZLATOVA "EXTRA" PLATINOVÁ blondýna písek mědi) a 3 LIGHTENERS; TONER 1 stříbrnou a 1 neutrální.
návod k použití: Smíchejte v nekovové misce 50 ml 75 ml aktivátoru barvy CREAM s SYNERGICKÉ součinnosti (SYNERGY 100 ml 50 ml + barevná Lighteners: synergie AKTIVÁTOR CREAM). Rovnoměrně distribuujte směs na suché nemyté vlasy. Jakmile závěrku emulzi s péčí "pak opláchněte důkladně vlasy, dokud se voda stává jasná a VYŽIVUJÍCÍ ARGANOVÝ šampon SELIÀR.
balení: 100 ml zkumavky.


firem

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy