elenco Aziende - HOME PAGE -

BAREVNÉ OZVĚNY
< ECHOSLINE BACK

Barvy na vlasy - ECHOSLINE


BAREVNÉ OZVĚNY
zbarvení v včelího vosku krému
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt vidět Visits: 141674 časy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

BAREVNÉ OZVĚNY
zbarvení v včelího vosku krému

Profesionální barvení vlasů krém s včelím voskem a vitaminem c. Jeho inovativní Formule vytváří vysoký výkon je také nejrůznější ekologické a klimatické podmínky dělá vlasy lesklé a světlé. Její konkrétní účinné látky poskytují že přirozenou ochranu vlasů dělá klimatizace akce a změkčovadlo. BAREVNÉ ozvěny zajistí plné pokrytí šedých vlasů a umožňuje vytvářet dlouhodobé barvy díky antioxidační vlastnosti vitaminu c. Je doporučeno používat v kombinaci s oxidační emulze krém Echosline zajišťují vysokou stabilitu tón reflexe a snížit, barevné tónování.

odstíny: OZVĚNY barva je k dispozici v zářivých odstínech rozděleny do 120 20 série: přirozené přírodní přírodní intenzivní "Popel" EXTRA "Matně" BAHIA "Intenzivní" tělové "Popel"Měď"DOZLATOVA"DOZLATOVA"CHOCOLATE BROWN"Tropické GOLDEN mědi"AUBURN" hluboké mědi " MAHAGONOVÝ 'VIOLA' ROSSI "TEMNĚ červené"ROSSI"EXTRA 'Tonalizzatori' 6 4 3 Pastel a neutrální 1 zesilování Lighteners.

návod k použití: v nekovové nádobě ' 1 + 1 je 5 mix (např: krém 50 ml + 75 ml oxidační emulze krém Echosline předem svazků). Série osvětlení Super to by měl být smíchán 1 + 2 (např. 50 ml smetany + 100 ml oxidační emulze Echosline 40 objemových). Chcete-li použít krém ozvěny barvu tón v tónu "jako"barvení a tónování šampon na vlasy"je doporučeno 1 + 2 krém ředění s krémovou Echosline aktivátor na 7 vols. Tonalizzatori Echosline měly mít nejlepší výsledek z více fondů aplikací, jako je bělení hrabě "pruhy" spálení "upozorňuje" kontrastů a barev, vybavení na zapalování.

balení: 100 ml zkumavky.


firem

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy