.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


COLORDESIGN KRÉM PRO prostředcích k barvení vlasů
COLORDESIGN KRÉM PRO prostředcích k barvení vlasů - COLOR DESIGN - Barvy na vlasy

Rate this product:


8 click

COLORDESIGN KRÉM PRO prostředcích k barvení vlasů
COLOR DESIGN - Barvy na vlasy


COLORDESIGN CREMA COLORANTE PER CAPELLI

produkty pro barvení vlasů Colordesign jsou schopni splnit Vaše potřeby a nabídnout nejlepší profesionální kadeřnické nástroje pro splnění přání svých zákazníků. Zbarvení systém byl formulován s klimatizační složek a restrukturalizace vytvořit brilantní barvy a multi - tváří, který je schopen zajistit celkovou krytí šedivých vlasů a zároveň poskytuje vynikající ochranu a hydrataci. Colordesign cítil blahodárné účinky ceramidů a byl představen v oblasti barvení vlasů profesionální kadeřnictví nabízí inovativní produkt, restrukturalizace a barvení ve stejnou dobu.
odstíny :. dispozici v 134 barevných odstínech trvalé, bez amoniaku barev 46 odstínů, 18 odstínů tónování odstínů a 6 kontrastní tři v jednom
způsob použití : Emulze volba oxidant krém : 10 Objem (3 %), pro ztmavení tónu, barvy bělený vlasy. 20 svazků (6 %), pro tón v tónu barvy, pokrytí šedé vlasy, zesvětlení tón. 30 + (9 %), pro bělení médium (2 nebo 3 tóny). 40 svazků (12 %), pro zesvětlení silné (3 nebo 4 tóny). Pro zesvětlení více než 4 tóny, které potřebujete používat nuance série superschiarente.
PŘÍPRAVA : V non- kovové nádoby a část smetany na jedné straně a půl (1:1,5), oxidačních emulzní krém dle vašeho výběru. Pokud používáte některý z řady superschiarente odstíny smíchejte jeden díl krému na dvě části a půl (1:2,5) na oxidační emulze krém ve 40 svazcích.
POUŽITÍ : směs rovnoměrně na připravený barviva nemyté vlasy, nechte působit asi 30 minut. Po uplynutí doby expozice, jemně opláchněte vlasy vlažnou vodou a pak pošampon barvy (pH 4,5).
balení 100 ml tuba .

Related